Aderaman přichází

Jsem deratizátor. Hubení hlodavců mě živí bezmála deset let. Pomáhám lidem bojovat proti myším, krysám a hlavně potkanům. O tom, co dělám, se ale v novinách moc často nepíše. A tak mě napadlo založit blog věnovaný deratizacím a všem věcem okolo nich.

Hrdina i obávaný nepřítel

Ve firmách a domácnostech mě mají za hrdinu. Možná i proto, že se při práci často vydávám na nehostinná místa: do vlhkých sklepů, stísněných prostor, podzemních chodeb a kanalizací.

Jako deratizátor mám za úkol vyhubit všechny hlodavce, kteří se usadili v objektech klientů. K tomu používám speciální nástrahy uzavřené do deratizačních staniček. Položením nástrah ale deratizace nekončí. Cca za deset dní se vracím na místo činu, vše zkontroluji a vyhodnotím úspěšnost zásahu.

„Dobrý den, u telefonu Aderaman. Co pro vás můžu udělat?“

Mezi mé zákazníky patří firmy, státní instituce, bytová družstva, podnikatelé a domácnosti. Někteří mě zavolají, až když jim problémy s hlodavci přerostou přes hlavu. Snažím se proto všem ukázat, že preventivní deratizace výrazně snižuje riziko přemnožení myší, krys či potkanů.

Deratizace mám na triku od pondělí do pátku a často i o víkendech. Pokud zrovna nejsem ve válce s početnou kolonií hlodavců, snažím se přiučit novým věcem. Odborné znalosti si ale nenechávám jen pro sebe – rád odpovím na každý dotaz svých zákazníků. Stačí se jen zeptat…

Možná jsem tak trochu workoholik

Působím převážně v Praze, ale dobře mě znají i hlodavci ze středních a jižních Čech. Zkrátka pomáhám všude, kde je třeba.

Mám rád pečlivost, pořádek a modrou barvu. Největší radost mi udělá 100% úspěšná deratizace nebo třeba doporučení od spokojených zákazníků. Nemám rád elektronické odpuzovače, neúčinné nástrahy a složité zákony.

Na co se můžete těšit?

Nové články plánuji vydávat každých 14 dní. Pokud si přidáte RSS kanál blogu www.deratizace-aderaman.cz do své RSS čtečky, dozvíte se o nových příspěvcích vždy jako první. Máte tip na článek, který by mohl zajímat i ostatní? Napište mi.

Aderaman šéfuje deratizacím ve společnosti Adera už pěkných pár let. Volný čas věnuje sepisování odborných článků a péči o spokojenost klientů z Prahy i středních Čech. Kontaktovat jej můžete na telefonu 608 823 309 či e-mailu adera@adera.cz.

Přidat komentář:

Váš e-mail nebude zveřejněný. Všechna políčka jsou povinná.*
*
*