Co obsahují nástrahy na myši, krysy a potkany?

Nástrahy na hlodavce neobsahují kyanid, rtuť ani arsenik. Místo nebezpečných jedů se už desítky let používají rodenticidy. Myši, krysy i potkany likvidují spolehlivě. Při správném používání jsou navíc bezpečné pro člověka i přírodu. (pokračovat ve čtení)

5 nejčastějších mýtů o hubení hlodavců

Existuje celá řada mýtů o hubení potkanů, krys a myší. Proto jsem se rozhodl odhalit jejich falešnou tvář. Možná vás překvapí, kolik „zaručených informací“ je ve skutečnosti holý nesmysl. (pokračovat ve čtení)

Jaké nemoci přenášejí potkani, krysy a myši?

V minulosti hlodavci přispěli k rozšíření několika smrtelných epidemií. I v současné době se však můžeme od divokých potkanů, krys nebo myší nakazit nebezpečnou infekční chorobou. Mnoho lidí toto riziko stále podceňuje, a tak jsem se rozhodl věnovat nemocem, které hlodavci přenášejí, samostatný článek. (pokračovat ve čtení)

Je podzim a stěhování hlodavců začíná

Podzimní měsíce s sebou přináší žloutnoucí listí, teploty na hranici nuly a stěhování hlodavců do interiérů. Každý rok se mě lidé ptají, jak se proti jejich podzimním nájezdům bránit. Přitom stačí dodržet jednoduchý postup a možná se k vám hlodavci podívají jen přes zavřené okno. (pokračovat ve čtení)

Jak vyhubit myši, potkany, krysy a jiné hlodavce?

Lidé se pokouší bezúspěšně vyhubit hlodavce už stovky let. Chemií, pastičkami i zvukovými odpuzovači. Máte doma nezvané hosty v podobě myší, krys či potkanů? Chcete se jich sami zbavit co nejrychleji? Potom si rozhodně přečtěte následující článek. (pokračovat ve čtení)