Jak nastražit pasti na myši, krysy a potkany

O hubení hlodavců znám mnoho zajímavých příběhů. Jeden se však často opakuje. Lidé nastraží v domě pastičky s návnadou a po týdnu zjistí, že se nechytila ani myška. Kde se stala chyba? Dobře nastražená sklapovací past totiž většinou zabírá prakticky okamžitě. V dnešním článku vám proto ukážu, jak pasti na myši, krysy a potkany správně používat. (pokračovat ve čtení)

Preventivní opatření proti myším, krysám a potkanům

Potřebujete svůj dům zabezpečit proti myším, krysám a potkanům? Bojovali jste s hlodavci před několika měsíci a rozhodně si to nechcete zopakovat? Mám pro vás dobrou radu – nepodceňujte preventivní opatření a zabouchněte hlodavcům dveře před nosem. (pokračovat ve čtení)

Deratizace stokové sítě začíná v Praze od dubna

Plošná deratizace stokové sítě na vybraných lokalitách hl. m. Prahy je letošní rok naplánovaná od dubna do konce října. K hubení myší a potkanů bude docházet na základě smlouvy mezi společností Pražské vodovody a kanalizace (PVK) a Magistrátem hl. m. Prahy. Pokud chcete vědět, kolik nástrahy se odhadem spotřebuje a kde je zvýšený výskyt hlodavců, čtěte dál. (pokračovat ve čtení)

Jed na krysy – vyberte si správně

Místo skutečných jedů se k hubení krys používají účinné a spolehlivé rodenticidy. Nejčastěji to jsou látky, které narušují srážlivost krve (tzv. antikoagulanty). Pokud vás zajímá, jaký „jed“ na krysy je nejlepší a kde se dá koupit, přečtěte si následující článek. (pokračovat ve čtení)

Jed na potkany – který si vybrat?

Na likvidaci potkanů se místo skutečných jedů používají bezpečné a spolehlivé rodenticidy. Nejčastěji se jedná o antikoagulanty – látky, které narušují srážlivost krve. V následujícím článku vám doporučím osvědčené „jedy“ na potkany a také poradím, kde se dají koupit. (pokračovat ve čtení)